Eibach Pro-Kit verenset, Citroen SAXO (S0, S1), 12/1996 - 04/2004, 1.0 X, 1.1 X,SX, 1.4 VTS, 1.6, 1.6 VTR, 1.6 VTS, 1.6 VTL,VTR, 1.5 D, Max vooraslast 785 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2204-120 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : Saxo |
| bouwjaar | : 04/1996-10/2003 |
| Past op model | : SAXO (S0, S1) |
| Past op bouwjaar | : 12/1996 - 04/2004 |
| Motor | : 1.0 X, 1.1 X,SX, 1.4 VTS, 1.6, 1.6 VTR, 1.6 VTS, 1.6 VTL,VTR, 1.5 D |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 785 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 700 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 141,57 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





