Eibach Pro-Kit verenset, Citroen DS3, 11/2009 -, 1.2 Vti 82, 1.2 Vti 110, 1.4 VTi 95, 1.4 VTi 98, 1.6 VTi 120, 1.6 THP 150, 1.6 THP 155, 1.6 THP 165, 1.4 HDi 70, 1.6 HDi 90, 1.6 HDi 110, 1.6 BlueHDi 75, 1.6 BlueHDi 100, 1.6 BlueHDi 120, 1.6 HDi 115, Max vooraslast 920 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-70-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : DS3 |
| bouwjaar | : 03/2010- |
| Past op model | : DS3 |
| Past op bouwjaar | : 11/2009 - |
| Motor | : 1.2 Vti 82, 1.2 Vti 110, 1.4 VTi 95, 1.4 VTi 98, 1.6 VTi 120, 1.6 THP 150, 1.6 THP 155, 1.6 THP 165, 1.4 HDi 70, 1.6 HDi 90, 1.6 HDi 110, 1.6 BlueHDi 75, 1.6 BlueHDi 100, 1.6 BlueHDi 120, 1.6 HDi 115 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 920 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 825 kg |
| Opmerkingen | : Excl. 1,6 Racing |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





