Eibach Pro-Kit verenset, Citroen C3 PLURIEL (HB_), 05/2003 -, 1.4, 1.6, 1.4 HDI, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-22-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : C3 Pluriel (F) |
| bouwjaar | : 06/2003- |
| Past op model | : C3 PLURIEL (HB_) |
| Past op bouwjaar | : 05/2003 - |
| Motor | : 1.4, 1.6, 1.4 HDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 205,7 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





