Eibach Pro-Kit verenset, Citroen C3 II, 11/2009 -, 1.0 VTi 68, 1.1, 1.2 Vti 82, 1.2 Vti 110, 1.4, 1.4 VTi 95, 1.6 VTi 120, 1.4 HDi 70, 1.6 HDi, 1.6 HDi 90, 1.6 BlueHDi 75, 1.6 BlueHDi 110, 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115, Max vooraslast 920 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-70-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Citroen |
| model | : C3 (S) |
| bouwjaar | : 11/2009- |
| Past op model | : C3 II |
| Past op bouwjaar | : 11/2009 - |
| Motor | : 1.0 VTi 68, 1.1, 1.2 Vti 82, 1.2 Vti 110, 1.4, 1.4 VTi 95, 1.6 VTi 120, 1.4 HDi 70, 1.6 HDi, 1.6 HDi 90, 1.6 BlueHDi 75, 1.6 BlueHDi 110, 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 115 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 920 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 825 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





