Eibach Pro-Kit verenset, BMW 5 (F10, F18), 06/2011 -, M, Max vooraslast 1180 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-022-09-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : M5 (F10) |
| bouwjaar | : 09/2011- |
| Past op model | : 5 (F10, F18) |
| Past op bouwjaar | : 06/2011 - |
| Motor | : M |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1180 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1260 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 404,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





