Eibach Pro-Kit verenset, BMW 5 (E60), 09/2004 - 03/2010, M, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-011-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : M5 (E60) |
| bouwjaar | : 09/2004-03/2010 |
| Past op model | : 5 (E60) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - 03/2010 |
| Motor | : M |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1270 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 361,79 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





