Eibach Pro-Kit verenset, BMW 2 COUPE (F22, F87), 10/2013 -, M2, Max vooraslast 970 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-035-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : M235 (F22/F23/F87) |
| bouwjaar | : 10/2013- |
| Past op model | : 2 COUPE (F22, F87) |
| Past op bouwjaar | : 10/2013 - |
| Motor | : M2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 970 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1080 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 327,91 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





