Eibach Pro-Kit verenset, BMW 7 (E65, E66, E67), 10/2002 -, 735i, 735i,Li, 740i,Li, 745i,Li, 750i,Li, 730d, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-006-05-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 7 serie (E65) |
| bouwjaar | : 09/2001-10/2008 |
| Past op model | : 7 (E65, E66, E67) |
| Past op bouwjaar | : 10/2002 - |
| Motor | : 735i, 735i,Li, 740i,Li, 745i,Li, 750i,Li, 730d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1400 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 199,65 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





