Eibach Pro-Kit verenset, BMW 7 (E38), 10/1994 - 11/2001, 730i,iL 735i,iL, 740i,iL 750i,iL, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2049-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 7 serie (E38) |
| bouwjaar | : 06/1994-08/2001 |
| Past op model | : 7 (E38) |
| Past op bouwjaar | : 10/1994 - 11/2001 |
| Motor | : 730i,iL 735i,iL, 740i,iL 750i,iL |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1370 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 335,17 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





