Eibach Pro-Kit verenset, BMW 5 TOURING (E61), 06/2004 -, 520i, 523i, 525i, 530i, 520d, Max vooraslast 990 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-011-04-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Past op model | : 5 TOURING (E61) |
| Past op bouwjaar | : 06/2004 - |
| Motor | : 520i, 523i, 525i, 530i, 520d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1300 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 164,56 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





