Eibach Pro-Kit verenset, BMW 5 (E60), 07/2003 - 03/2010, 520i, 523i, 525i, 528 i, 530i, 535i, 520d, Max vooraslast 990 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-011-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Past op model | : 5 (E60) |
| Past op bouwjaar | : 07/2003 - 03/2010 |
| Motor | : 520i, 523i, 525i, 528 i, 530i, 535i, 520d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1245 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 310,97 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





