Eibach Pro-Kit verenset, BMW 4 CABRIOLET / CONVERTIBLE (F33, F83), 10/2013 -, 435 i, 440 i, 430 d, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-031-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 4 serie (F32/F33/F36) |
| bouwjaar | : 07/2013- |
| Past op model | : 4 CABRIOLET / CONVERTIBLE (F33, F83) |
| Past op bouwjaar | : 10/2013 - |
| Motor | : 435 i, 440 i, 430 d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 297,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





