Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E90), 09/2006 -, 335i, 335d, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 0 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-014-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 (E90) |
| Past op bouwjaar | : 09/2006 - |
| Motor | : 335i, 335d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1135 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 0 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





