Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E90), 01/2005 -, 316i, 318i, 320i, 320si, Max vooraslast 935 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-014-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 (E90) |
| Past op bouwjaar | : 01/2005 - |
| Motor | : 316i, 318i, 320i, 320si |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 935 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1085 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 235,95 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





