Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E46), 04/2000 -, 320Ci, 323Ci, 325Ci, 330Ci, 320Cd, Max vooraslast 970 kg, Verlaging vooras ca 40 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2067-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E46) |
| Past op bouwjaar | : 04/2000 - |
| Motor | : 320Ci, 323Ci, 325Ci, 330Ci, 320Cd |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 970 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1190 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 217,8 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





