Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 COMPACT (E46), 06/2001 - 02/2005, 316ti, 318ti, Max vooraslast 895 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-001-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 COMPACT (E46) |
| Past op bouwjaar | : 06/2001 - 02/2005 |
| Motor | : 316ti, 318ti |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 895 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1045 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 260,15 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





