Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E46), 10/1999 - 04/2005, 330xd, Max vooraslast 1065 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-001-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 (E46) |
| Past op bouwjaar | : 10/1999 - 04/2005 |
| Motor | : 330xd |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1065 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1250 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 260,15 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





