Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E36), 09/1990 - 05/1992, 320i, 325i, 325td, Max vooraslast 890 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2021-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E36) |
| bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3 (E36) |
| Past op bouwjaar | : 09/1990 - 05/1992 |
| Motor | : 320i, 325i, 325td |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 890 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





