Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E30), 12/1985 - 10/1993, 320i, 325i, Max vooraslast 865 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2010-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E30) |
| bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Past op model | : 3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (E30) |
| Past op bouwjaar | : 12/1985 - 10/1993 |
| Motor | : 320i, 325i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 865 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 945 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 286,77 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





