Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E30), 09/1982 - 08/1991, 316i, 318i, 318is, Max vooraslast 805 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2003-240 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E30) |
| bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Past op model | : 3 (E30) |
| Past op bouwjaar | : 09/1982 - 08/1991 |
| Motor | : 316i, 318i, 318is |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 805 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 905 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 200,86 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





