Eibach Pro-Kit verenset, BMW 3 (E30), 09/1982 - 10/1988, 320i, 323i, 325i, 325e 2.7, Max vooraslast 825 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E2003-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E30) |
| bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Past op model | : 3 (E30) |
| Past op bouwjaar | : 09/1982 - 10/1988 |
| Motor | : 320i, 323i, 325i, 325e 2.7 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 825 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 905 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 200,86 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





