Eibach Pro-Kit verenset, BMW 1 (F20), 08/2011 -, 125d, Max vooraslast 975 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-030-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 1 serie (F20/F21) |
| bouwjaar | : 06/2011- |
| Past op model | : 1 (F20) |
| Past op bouwjaar | : 08/2011 - |
| Motor | : 125d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 975 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1160 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 261,36 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





