Eibach Pro-Kit verenset, BMW 1 (E87), 11/2003 - 09/2012, 130i, 116d, 118d, 120d, 123d, Max vooraslast 920 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-20-013-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : BMW |
| model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E87) |
| Past op bouwjaar | : 11/2003 - 09/2012 |
| Motor | : 130i, 116d, 118d, 120d, 123d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 920 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1060 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 237,16 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





