Eibach Pro-Kit verenset, Audi TT (8N3), 10/1998 - 06/2006, 1.8 T, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E1567-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : TT (8N) |
| bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Past op model | : TT (8N3) |
| Past op bouwjaar | : 10/1998 - 06/2006 |
| Motor | : 1.8 T |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 760 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 285,56 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





