Eibach Pro-Kit verenset, Audi TT ROADSTER (8J9), 03/2007 -, 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, Max vooraslast 1005 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-009-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : TT (8J) |
| bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Past op model | : TT ROADSTER (8J9) |
| Past op bouwjaar | : 03/2007 - |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1005 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 785 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 290,4 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





