Eibach Pro-Kit verenset, Audi Q5 (8R), 11/2008 -, 3.0 TFSI quattro, 3.0 TDI quattro, Max vooraslast 1315 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-013-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : Q5 (8R) |
| bouwjaar | : 2009- |
| Past op model | : Q5 (8R) |
| Past op bouwjaar | : 11/2008 - |
| Motor | : 3.0 TFSI quattro, 3.0 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1315 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1345 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





