Eibach Pro-Kit verenset, Audi A6 AVANT (4F5, C6), 03/2005 - 08/2011, 2.0 TFSI, 2.4, 2.8 FSI, 3.0, 3.2 FSI, 2.0 TDI, Max vooraslast 1215 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-008-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A6 (C6) |
| bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 AVANT (4F5, C6) |
| Past op bouwjaar | : 03/2005 - 08/2011 |
| Motor | : 2.0 TFSI, 2.4, 2.8 FSI, 3.0, 3.2 FSI, 2.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1215 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1240 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 309,76 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





