Eibach Pro-Kit verenset, Audi A6 AVANT (4B, C5), 12/1997 - 01/2005, 2.4 quattro, 2.7 T quattro, 2.8 quattro, 3.0 quattro, 2.5 TDI quattro, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E1566-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A6 (C5) |
| bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 AVANT (4B, C5) |
| Past op bouwjaar | : 12/1997 - 01/2005 |
| Motor | : 2.4 quattro, 2.7 T quattro, 2.8 quattro, 3.0 quattro, 2.5 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 318,23 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





