Eibach Pro-Kit verenset, Audi A4 (8W2, B9), 05/2015 -, 3.0 TDI, Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-023-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B9) |
| bouwjaar | : 05/2015- |
| Past op model | : A4 (8W2, B9) |
| Past op bouwjaar | : 05/2015 - |
| Motor | : 3.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1155 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 285,56 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





