Eibach Pro-Kit verenset, Audi A4 (8K2, B8), 11/2007 -, 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI flexible fuel, 2.0 TDI, 3.2 FSI, Max vooraslast 1105 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-011-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B8) |
| bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Past op model | : A4 (8K2, B8) |
| Past op bouwjaar | : 11/2007 - |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI flexible fuel, 2.0 TDI, 3.2 FSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1105 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1160 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 273,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





