Eibach Pro-Kit verenset, Audi A4 (8EC, B7), 11/2004 - 06/2008, 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B7) |
| bouwjaar | : 11/2004-10/2007 |
| Past op model | : A4 (8EC, B7) |
| Past op bouwjaar | : 11/2004 - 06/2008 |
| Motor | : 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 248,05 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





