Eibach Pro-Kit verenset, Audi A4 (8E2, B6), 05/2001 -12/2004, 2.5 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-003-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B6) |
| bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Past op model | : A4 (8E2, B6) |
| Past op bouwjaar | : 05/2001 -12/2004 |
| Motor | : 2.5 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





