Eibach Pro-Kit verenset, Audi A4 AVANT (8D5, B5), 11/1994 - 09/2001, 1.6 alle, 1.8, 1.8 T ohne Automatik, ohne Klimaanlage, Max vooraslast 995 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E1536-140 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B5) |
| bouwjaar | : 11/1994-11/2000 |
| Past op model | : A4 AVANT (8D5, B5) |
| Past op bouwjaar | : 11/1994 - 09/2001 |
| Motor | : 1.6 alle, 1.8, 1.8 T ohne Automatik, ohne Klimaanlage |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 995 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1045 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 260,15 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





