Eibach Pro-Kit verenset, Audi A3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (8P7), 04/2008 -, 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, Max vooraslast 1155 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-007-15-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi |
| model | : A3 (8P) |
| bouwjaar | : 05/2003- |
| Past op model | : A3 CABRIOLET / CONVERTIBLE (8P7) |
| Past op bouwjaar | : 04/2008 - |
| Motor | : 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1155 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1075 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 237,16 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





