Eibach Pro-Kit verenset, Audi S/RS A3 (8L1), 03/1999 - 05/2003, S3 quattro, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E10-15-004-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : Pro-Kit verenset |
| Merk | : Audi S/RS |
| model | : S3 (8L) |
| bouwjaar | : 03/1999-04/2003 |
| Past op model | : A3 (8L1) |
| Past op bouwjaar | : 03/1999 - 05/2003 |
| Motor | : S3 quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1120 kg |
| Opmerkingen | : Excl. Niveauregeling |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Gekeurd | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 243,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





