Eibach B12 Sportline Kit, VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI, 2.0 TSI, 2.0 TDI 05/2008 -, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 35-40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 55mm veerpootdiameter
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-021-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Scirocco III |
| bouwjaar | : 08/2008- |
| Past op model | : SCIROCCO (137, 138) |
| Past op bouwjaar | : 05/2008 - |
| Motor | : 1.4 TSI, 2.0 TSI, 2.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 770 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : ExporTUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





