Eibach B12 Sportline Kit, VW POLO (9N_) 1.2, 1.2 12V, 1.4, 1.4 16V, 1.4 FSI, 1.6, 1.6 Total Flex, alle ohne Automatik 10/2001 - 11/2009, Max vooraslast 870 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30-35 mm, Excl. Cross modellen
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-008-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Polo V (9N) |
| bouwjaar | : 09/2001-04/2009 |
| Past op model | : POLO (9N_) |
| Past op bouwjaar | : 10/2001 - 11/2009 |
| Motor | : 1.2, 1.2 12V, 1.4, 1.4 16V, 1.4 FSI, 1.6, 1.6 Total Flex, alle ohne Automatik |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 870 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 800 kg |
| Notes | : Excl. Cross modellen |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 747,78 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





