Eibach B12 Sportline Kit, VW POLO (6N2) 1.0, 1.4, 1.4 16V, 1.6 Schaltgetrriebe 10/1999 - 10/2001, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30-35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Polo IV (6N2) |
| bouwjaar | : 09/1999-08/2001 |
| Past op model | : POLO (6N2) |
| Past op bouwjaar | : 10/1999 - 10/2001 |
| Motor | : 1.0, 1.4, 1.4 16V, 1.6 Schaltgetrriebe |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 780 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 746,57 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





