Eibach B12 Sportline Kit, VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI, 1.6, 1.6 FSI, 1.6 MultiFuel,2.0 2.0 FSI, 2.0 TFSI 08/2005 - 10/2010, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30-35 mm, 55mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-015-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Jetta III |
| bouwjaar | : 01/2005-12/2010 |
| Past op model | : JETTA III (1K2) |
| Past op bouwjaar | : 08/2005 - 10/2010 |
| Motor | : 1.4 TSI, 1.6, 1.6 FSI, 1.6 MultiFuel,2.0 2.0 FSI, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1005 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 941,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





