Eibach B12 Sportline Kit, VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTI 02/2009 -, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm, Excl. electronische demping55mm veerpootdiameter
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-85-022-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : VW |
| model | : Golf VI |
| bouwjaar | : 10/2008-08/2012 |
| Past op model | : GOLF VI (5K1) |
| Past op bouwjaar | : 02/2009 - |
| Motor | : 2.0 GTI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 930 kg |
| Notes | : Excl. electronische demping55mm veerpootdiameter |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





