Eibach B12 Sportline Kit, Seat LEON (1P1) 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 1.6 Multifuel, 1.6 TDI, 1.8 TSI, 1.9 TDI, 2.0 FSI 05/2005 -, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 35 mm, 55mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-81-009-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Leon II (1P) |
| bouwjaar | : 09/2005- |
| Past op model | : LEON (1P1) |
| Past op bouwjaar | : 05/2005 - |
| Motor | : 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 1.6 Multifuel, 1.6 TDI, 1.8 TSI, 1.9 TDI, 2.0 FSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 930 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





