Eibach B12 Sportline Kit, Seat EXEO (3R2) 1.6, 1.8 T, 1.8 TSI, 2.0 TFSI 12/2008 -, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 45 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-15-006-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Exeo (3R) |
| bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : EXEO (3R2) |
| Past op bouwjaar | : 12/2008 - |
| Motor | : 1.6, 1.8 T, 1.8 TSI, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1135 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 873,62 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





