Eibach B12 Sportline Kit, Opel ASTRA G STUFENHECK / SALOON (F69_) 1.4, 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.2 16V 09/1998 - 01/2005, Max vooraslast 965 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-65-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Opel |
| model | : Astra G |
| bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Past op model | : ASTRA G STUFENHECK / SALOON (F69_) |
| Past op bouwjaar | : 09/1998 - 01/2005 |
| Motor | : 1.4, 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 16V, 2.2 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 965 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 895 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 831,27 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





