Eibach B12 Sportline Kit, Mercedes C-KLASSE / C-CLASS (W202) C180, C200, C200 Kompressor, C220, C230, C230 Kompressor, C240, C200 D, C220 D, C200 CDI, C220 CDI 08/1993 - 05/2000, Max vooraslast 1010 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30-35 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-25-002-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W202) |
| bouwjaar | : 03/1993-05/2000 |
| Past op model | : C-KLASSE / C-CLASS (W202) |
| Past op bouwjaar | : 08/1993 - 05/2000 |
| Motor | : C180, C200, C200 Kompressor, C220, C230, C230 Kompressor, C240, C200 D, C220 D, C200 CDI, C220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1010 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





