Eibach B12 Sportline Kit, BMW 5 (E34) 525i 24V, 525td, 525tds 10/1992 - 09/1995, Max vooraslast 975 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-20-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E34) |
| bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Past op model | : 5 (E34) |
| Past op bouwjaar | : 10/1992 - 09/1995 |
| Motor | : 525i 24V, 525td, 525tds |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 975 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1300 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1053,91 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





