Eibach B12 Sportline Kit, BMW 3 TOURING (E36) 320i, 323i, 328i, 318 tds, 325tds 01/1995 - 10/1999, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 30-45 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-20-004-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E36) |
| bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3 TOURING (E36) |
| Past op bouwjaar | : 01/1995 - 10/1999 |
| Motor | : 320i, 323i, 328i, 318 tds, 325tds |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1115 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-45 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 902,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





