Eibach B12 Sportline Kit, Audi A4 (8EC, B7) 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI 11/2004 - 06/2008, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 35-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-15-006-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A4 (B7) |
| bouwjaar | : 11/2004-10/2007 |
| Past op model | : A4 (8EC, B7) |
| Past op bouwjaar | : 11/2004 - 06/2008 |
| Motor | : 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35-40 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 873,62 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





