Eibach B12 Sportline Kit, Audi A3 SPORTBACK (8PA) 1.4 TFSI, 1.6, 1.6 FSI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0, 2.0 FSI 09/2004 -, Max vooraslast 1040 kg, Verlaging vooras ca 45-50 mm, Verlaging achteras ca 35-40 mm, 50mm veerpootdiameter
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E95-15-007-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Sportline Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A3 (8P) |
| bouwjaar | : 05/2003- |
| Past op model | : A3 SPORTBACK (8PA) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - |
| Motor | : 1.4 TFSI, 1.6, 1.6 FSI, 1.6 TDI, 1.9 TDI, 2.0, 2.0 FSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1040 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1005 kg |
| Notes | : 50mm veerpootdiameter |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 45-50 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35-40 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 970,42 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





