IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Toyota CELICA (99-05), 1.8 16V TS (ZZT231_), 141kW, Bouwjaar 08/1999-09/2005, Motorcode 2ZZ-GE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Toyota |
| Model | : Celica (T20) |
| Bouwjaar | : 11/1993-10/1999 |
| Past op model | : CELICA (99-05) |
| Motor | : 1.8 16V TS (ZZT231_) |
| kW | : 141kW |
| Motorcode | : Motorcode 2ZZ-GE |
| Opmerking | : OEM Optional |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1999-09/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





