IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Toyota CELICA (93-99), 2.0 i 16V (ST202_), 125kW, Bouwjaar 04/1996-11/1999, Motorcode 3S-GE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Toyota |
| Model | : Celica (T20) |
| Bouwjaar | : 11/1993-10/1999 |
| Past op model | : CELICA (93-99) |
| Motor | : 2.0 i 16V (ST202_) |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode 3S-GE |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1996-11/1999 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





